[Detaylara Bak]

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

FAQ

Sıkça Sorulan Sorular
Q.
SKY365 su arıtma cihazı abonelerine hangi avantajlar sağlanıyor?
Her 6 aylık kullanım için ücrette %10 indirim avantajı sağlıyor. 6 aylık kullanım için %10, 1 yıllık kullanım için %20 vs. 3 yıl veya daha uzun süre kullanırsanız, su arıtma cihazını %50'ye yakın bir indirimli ücretiyle kullanabilirsiniz. Ne kadar uzun süre kullanırsanız, o kadar indirimden devamlı bir şekilde faydalanacağınızdan(en fazla 3 yıla kadar) müşteriler için büyük bir avantajdır. Ayrıca diğer firmaların ürünlerinden farklı olarak, kullanım sırasında iade etmenin herhangi bir cezası yoktur.
SKY su arıtma cihazı, müşteri tarafından istendiği zaman iptal edilebilir ve ayrıca bir iptal komisyonu yoktur.
Temel olarak, bir kiralık ürün satın alırken garanti süresi 2 yıldır. Kusurlu ürün olduğu doğrulandığında ücretsiz olarak onarılır ve tamiri mümkün olmayan ürünler ise değiştirilir.
Genel olarak, kiralık ürünler 1 ile 5 yıl arasında kiralanır ve kiralama süresi içinde iptal edilirse ceza ödenir. Ancak SKY su arıtma cihazları için ayrı bir kiralama süresi yoktur. İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz ve ceza ödemeden gönül rahatlığıyla istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Elektrik kesilse bile, SKY365 su arıtma cihazımız kullanılabilir. Elektrik kesildiğinde depodaki arıtılmış su, su basıncı ile çıkarılır.
Tüm Eversky su arıtma cihazlarımız Kore'de üretilen filtreleri kullanarak temiz suyu güvenle içebilmenizi sağlayan teknolojiyi içermektedir. SKY365 su arıtma cihazının RO filtresinden, saç telinin bir milyonda biri büyüklüğündeki yabancı madde bile geçemez. Dolayısıyla yabancı maddeler veya bakteriler konusunda endişelenmenize gerek yoktur. 4 aşamalı bir filtre ile filtrelenen temiz ve lezzetli suyu sunmaktayız. 
윈도우 타이틀
Toast Title
Toast Contents
페이스북
링크 복사