Eversky Hakkında

Dünyanın 1 numaralı çevresel yaşam ürünleri uzmanı …

Güney Kore pazarında müşteri sayısı ve müşteri memnuniyetinde 1.sırada olan Woongjin, Güney Kore’ye ilk kiralama sistemini getirerek piyasaya yön vermiştir.

Eversky, Woongjin’in bu denli tecrübelerini baz alarak Kore’den Türkiye’ye gelmiş ve Dünyanın da onaylayacağı çevresel yaşam ürünleri şirketi olmaya söz vermiştir.

Merkezi Güney Kore’de bulunan Woongjin firmasının iştiraki olan Eversky, daha iyi bir dünya oluşturmak için sektöre öncülük etmeyi ilke edinmiştir


Felsefemiz

Eğlenceli değişim! Büyüyen mutluluk!

Eversky’ın varoluş sebebi müşterilerinin hayatlarında şaşırtıcı değişimi sağlayabilmek ve sevdikleriyle birlikte daha mutlu bir dünya yaratmaktır.

Eversky ürünlerinin her biri, müşterilerine konfor ve mutluluk sunmak için en yüksek teknolojiyle doğaya saygılı olarak üretilmektedir. Eversky, sağlıklı değişimin mutluluğun başlangıcı olduğuna inanmaktadır.


Vizyon&Misyon

Vizyonumuz var gücümüzle ve azimle profesyonelliğimizi icra ederek, müşterilerimizin hayatlarında şaşırtıcı değişimi sağlayabilmek ve sevdikleriyle birlikte daha mutlu bir dünya yaratmalarına katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz eğlenceli değişimler yaratarak büyüyen mutluluk yaratmaktır.