EVERSKY Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

DÜNYANIN 1 NUMARALI ÇEVRESEL YAŞAM ÜRÜNLERİ ŞİRKETİ
1980 yılında kurulan Woongjin Grubu yaratıcı fikirleriyle müşterilerin hayatına katkı sağlayarak yeni bir kültür oluşturmayı amaçlamaktadır.
Eğitim-yayıncılık sektörü ile yoluna başlayarak çevresel ürünler ve yiyecek sektörüyle alanını genişleterek başarıyı yakalamış ve 2007 yılında holdingleşerek uluslararası alanda rekabet etmeye başlamıştır. Eversky’ın ana iştiraki olan ve merkezi Kore Cumhuriyeti’nde bulunan Woongjin Grup, daha iyi ve temiz bir dünya oluşturmak için sektöre öncülük etmektedir. Kore Cumhuriyeti’ne ilk kez kiralama sistemini getiren Woongjin Grup, müşteri sayısında ve müşteri memnuniyetinde 1. sıraya yerleşerek Kore piyasasına yön vermiştir. Eversky, Woongjin’in bu denli tecrübelerini baz alarak Kore’den Türkiye’ye gelmiş ve Dünyanın da onaylayacağı çevresel yaşam ürünleri şirketi olmaya söz vermiştir.
Eversky Biz Kimiz? İçerik
Eversky Biz Kimiz? İçerik
EĞLENCELİ DEĞİŞİM, BÜYÜYEN MUTLULUK!
Eversky’ın varoluş sebebi müşterilerimizin tercihleriyle, hayatlarındaki şaşırtıcı değişimi sağlayabilmek ve sevdikleriyle birlikte daha mutlu bir dünya yaratmaktır. Eversky ürünlerinin her biri, müşterilerine konfor, mutluluk ve sağlık sunmak için en yüksek teknolojiyle doğaya saygılı olarak üretilmektedir. Ürünlerimizin satışı sırasında ve servis hizmeti sağlarken de insanlar için doğayı daha yaşanabilir bir hale getirmek ve sağlık adına tüm kalbimizle uğraşıyoruz.
Eversky Biz Kimiz? İçerik
Eversky Biz Kimiz? İçerik