Woongjin Eversky

Siz de Güney Kore teknolojisinin keyfini çıkarın!

woongjin eversky su arıtma cihazları
Su arıtma cihazı Arge çalışmaları
kaliteli su arıtma cihazları
estetik su arıtma cihazları
güvenli su arıtma cihazları

Woongjin Eversky

1980 yılında kurulan Woongjin Grubu yaratıcı fikirleriyle müşterilerin hayatına katkı sağlayarak yeni bir kültür oluşturmayı amaçlamaktadır.

Eğitim-yayıncılık sektörü ile yoluna başlayarak çevresel ürünler ve yiyecek sektörüyle alanını genişleterek başarıyı yakalamış ve 2007 yılında holdingleşerek uluslararası alanda rekabet etmeye başlamıştır. Eversky’ın ana iştiraki olan ve merkezi Kore Cumhuriyeti’nde bulunan Woongjin Grup, daha iyi ve temiz bir dünya oluşturmak için sektöre öncülük etmektedir. Kore Cumhuriyeti’ne ilk kez kiralama sistemini getiren Woongjin Grup, müşteri sayısında ve müşteri memnuniyetinde 1. sıraya yerleşerek Kore piyasasına yön vermiştir. Eversky, Woongjin’in bu denli tecrübelerini baz alarak Kore’den Türkiye’ye gelmiş ve Dünyanın da onaylayacağı çevresel yaşam ürünleri şirketi olmaya söz vermiştir.

eversky hakkında timeline

Eğlenceli değişim, büyüyen mutluluk

Eversky’ın varoluş sebebi müşterilerimizin tercihleriyle, hayatlarındaki şaşırtıcı değişimi sağlayabilmek ve sevdikleriyle birlikte daha mutlu bir dünya yaratmaktır. Eversky su arıtma cihazı ürünleri, arıtmalı su sebili ve su arıtma filtre setlerinden her biri, müşterilerine konfor, mutluluk ve sağlık sunmak için en yüksek teknolojiyle doğaya saygılı olarak üretilmektedir. Ürünlerimizin satışı sırasında ve servis hizmeti sağlarken de insanlar için doğayı daha yaşanabilir bir hale getirmek ve sağlık adına tüm kalbimizle uğraşıyoruz.

eversky hakkında timeline

Misyon

Eğlenceli değişimler yaratarak büyüyen mutluluk oluşturmaktır. Eversky, Güney Kore başta olmak üzere çeşitli ülkeler tarafından onaylanmış kalitesini ve teknolojisini yaşamın ana unsuru olan su ile ilgili tüm sorumluluk ve uzmanlığını da katarak daha sağlıklı ve konforlu bir hayatı müşterilerine sunmaktadır.

Vizyon

Var gücümüzle ve azimle profesyonelliğimizi göstererek, müşterilerimizin hayatlarında etkili değişimi sağlayabilmek ve sevdikleriyle birlikte daha mutlu bir dünya yaratmalarına katkıda bulunmaktır.

Misyon ve Vizyon

Woongjin Eversky - misyon ve vizyonu.

Misyonumuz eğlenceli değişimler yaratarak büyüyen mutluluk oluşturmaktır. Eversky, müşterilerinin içtiği veya yiyecek yıkarken kullandığı suyu önemsediğinden ürünün geliştirilmesi, üretimi, pazarlanması ve servisine kadarki tüm süreçte toplumun sağlığını, çevreyi en önemli etmen olarak ele alınmaktadır. Eversky, Kore başta olmak üzere çeşitli ülkeler tarafından onaylanmış kalitesini ve teknolojisini yaşamın ana unsuru olan su ile ilgili tüm sorumluluk ve uzmanlığını da katarak daha sağlıklı ve konforlu bir hayatı mümkün kılmak müşterilerine sunmaktadır.

Vizyonumuz var gücümüzle ve azimle profesyonelliğimizi icra ederek, müşterilerimizin hayatlarında şaşırtıcı değişimi sağlayabilmek ve sevdikleriyle birlikte daha mutlu bir dünya yaratmalarına katkıda bulunmaktır.

İletişim
eversky hakkında timeline

Woongjin Eversky, çeşitli ülkeler tarafından kalitesi ve teknolojisi onaylanmış uluslararası bir kuruluştur