Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı İstanbul - Fiyatları

Woongjin Eversky - Siz de Güney Kore teknolojisinin keyfini çıkarın!

tezgah-alti-su-ariticisi-modern-eversky
tezgah-alti-su-ariticisi-modern-eversky iç
tezgah-alti-su-ariticisi-modern-eversky iç
tezgah-alti-su-ariticisi-modern-eversky iç
tezgah-alti-su-ariticisi-modern-eversky iç
tezgah-alti-su-ariticisi-modern-eversky-thumbnail
tezgah-alti-su-ariticisi-modern-eversky-thumbnail
tezgah-alti-su-ariticisi-modern-eversky-thumbnail
tezgah-alti-su-ariticisi-modern-eversky-thumbnail
tezgah-alti-su-ariticisi-modern-eversky-thumbnail

Yeni Nesil Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Model: SU-40UR

Yeni Nesil Tezgah Altı Su Arıtma Cihazımızın (Model: SU-40UR) tamamı Güney Kore teknolojisi ile üretilen ön karbon kompleks filtre, geliştirilmiş membran filtre ve son karbon kompleks filtre ile arıtım sağlanmaktadır.

Eversky Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı ile istediğiniz zaman temiz ve sağlıklı su elde edebilir, arıttığınız suyu; isterseniz meyve ve sebzelerinizi yıkamak için kullanabileceğiniz gibi içme suyu, yemek ve çay suyu olarak da güvenle kullanabilirsiniz.

Az yer kaplayan tezgah altı yapısı ile mutfaklarınızda alandan tasarruf edebilirsiniz.

8lt'lik geniş tank kapasitesi ile evde su ihtiyaçlarınızı karşılamak maksatlı tercih edebilirsiniz.

Eversky Yeni Nesil Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı ters osmoz işlemi çalışma prensibi ile çalışır. Bu işlem cihaz içinde bulunan membranlar aracılığı ile gerçekleşmektedir. Su, yüksek basınç ile membranlar üzerindeki gözeneklerden geçmektedir. Bu işlem sırasında suyun içindeki maddelerin çoğu bu gözeneklerden geçemez ve konsantre su olarak dışarı atılır. Bu işlem sayesinde filtrasyon sistemlerine göre daha iyi su kalitesi elde edilir. Bu teknoloji sayesinde de ayrıyeten bir elektrik / güç kaynağına ihtiyaç duymadan evinizde suyunuzu güvenle ve rahatlıkla arıtabilirsiniz.

Satın alma opsiyonları

tezgah altı su arıtma cihazı eversky woongjin

Anında Kaliteli Arıtılmış Su

Woongjin Eversky Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı, profesyonel su arıtma servisinden ekibimiz eşliğinde ve kontrolünde evinize, ofisinize, çalışma alanlarınıza kuruyor, sizlere ödüllü Güney Kore teknolojisiyle üretilmiş su arıtma filtresi aracılığı ile üretilen arıtılmış sağlıklı su üretiyoruz. Eversky tezgah altı su arıtma cihazını tercih etmek için çok sebebiniz var.

  • Tezgah altına yerleştirilen şık ve az yer kaplayan kasası mutfaklarınızda alandan tasarruf sağlar.
  • Green Teknolojisi sayesinde şebeke suyu basıncı ile kendi enerjisini kendisi üretir. Su arıtma cihazınız elektriğe ihtiyaç duymadan çalışır ve sessizdir.
  • Su depolama tankı sayesinde şebeke suyunuz kesilse bile su ihtiyacınızı karşılamaya devam eder.
  • Meyve ve sebzelerinizi temiz ve sağlıklı su ile yıkayabilir, musluğundan akan suyu rahatlıkla çay, kahve ve yemek yapımında kullanabilirsiniz.
Satın Al
eversky tezgah altı su arıtma cihazları

Sertifikalı, Güvenli ve Sağlıklı

Su sağlığının ne kadar önemli olduğunun bilinci ile su arıtma cizhazlarını titizlikle kalite kontrol ekibinin süzgecinden geçirerek, evinize güvenli, sağlıklı ve tatlı arıtılmış suyu ulaştırıyoruz. Bu sayede minik dostlarımızın, hayvanlarımızın ve değer verdiklerinizin güvenle sağlıklı su içmesini sağlıyoruz.

  • Eversky SU-40UR tezgah altı su arıtma cihazlarının tamamı size ulaştırılmadan önce profesyonel ekiplerimiz tarafından kalite kontrolleri yapılır ve bu konuya büyük hassasiyet gösterilir.
  • Arıttığınız suyu sadece evde veya iş yerinde değil, sağlıklı şişelerinize doldurarak da kendinize ve doğaya iyilik yapabilirsiniz.
  • Tezgah altı su arıtma cihazı ile meyve ve sebzelerinizi temiz ve sağlıklı su ile yıkayabilir, musluğundan akan suyu rahatlıkla çay, kahve ve yemek yapımında kullanabilirsiniz.
  • Temiz, güvenilir ve sertifikalı filtreleri sayesinde hem suyunuzun tadını güzelleştiriyor, hem de su içmenin keyfinizi size getirmeyi hedefliyoruz.
Satın Al

Su Arıtma Cihazı (Tezgah Altı) Fiyatları İstanbul

Tezgah altı su arıtma cihazı fiyatları, su artıma özellikleri, kullanılan malzemelerin kalitesi ve sunduğu kullanım kolaylığına göre değişir. Eversky tezgah altı su arıtma cihazları, Güney Kore teknolojisinin gıda ile temasa uygun materyallerden üretilen sertifikalı su arıtma filtrelerini kullanır. Ayrıca az yer kaplayan tasarımları sayesinde bütün tezgah altı mekanlarda kullanım kolaylığı sunar. Eversky tezgah altı su artıma cihazı fiyatlarını görmek ve size özel indirimlerden yararlanmak için hemen satın al butonunu tıklayabilirsiniz.

Satın Al

Woongjin - Eversky

Siz de Güney Kore teknolojisi ve kalitesinin tadını evinizde yaşayın!

Etkin Servis

Sağlığınızı önemsiyoruz. Woongjin Eversky ürünlerini aldıktan sonra sizi yalnız bırakmıyor, olası ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

İletişim

Güvenli Ödeme

Ürünlerimizi satın almaya karar verdiğinizde, alışverişinizi Woongjin Eversky resmi satış sitesinden güvenle yapabilirsiniz.

Online Satın Al

Kalite Kontrol

Woongjin Eversky ürünlerinin tamamı size ulaştırılmadan önce özenle profesyonel kalite kontrol ekibinin süzgecinden geçer.

İletişim

Kore Teknolojisi

Woongjin Eversky ürünlerinin tamamı arkasında kaliteli Güney Kore teknolojisi ve kalitesini barındırmaktadır.

Bize Ulaşın

Eversky Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı (SU-40UR) Teknik Özellikleri

Ürün Adı : Tezgah Altı Su Arıtma Sistemi
Model Adı : SU-40UR
Menşei Ülke : Kore Cumhuriyeti
Ölçüler (GxDxY) : 300 x 100 x 400 mm
Su Tankı Kapasitesi : Ilık 2.2 L, Soğuk 2.6 L, Sıcak 1.0 L
Ağırlık : 4 kg
Kapasite : 12 lt.
Filtre : 4 aşamalı, Güney Kore'den ithaldir.
Standart Voltaj : AC 220~240 V, 50/60 Hz
Su Basıncı : 1,37-8,27 bar(1.5~7 kgf/cm)
Garanti Süresi : 2 yıl
Firma : Woongjin Eversky A.Ş.
IP kodu : IPX1

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler