Modern Sebil Tipi Su Arıtma Cihazı
(Arıtmalı Su Sebili Fiyatları) İstanbul

Woongjin Eversky - Siz de Güney Kore teknolojisinin keyfini çıkarın!

arıtmalı su sebili-modern-eversky
su arıtmalı sebil-modern-eversky
Arıtmalı su sebili İstanbul-modern-eversky
tezgah-ustu-su-ariticisi-modern-eversky iç
modern sebil tipi su arıtma cihazı
modern-su-sebili-su-ariticisi-su arıtmalı sebil-thumbnail
modern-su-sebili-su-ariticisi-su arıtmalı sebil-thumbnail
modern-su-sebili-su-ariticisi-su arıtmalı sebil-thumbnail
modern-su-sebili-su-ariticisi-su arıtmalı sebil-thumbnail
modern-su-sebili-su-ariticisi-su arıtmalı sebil-thumbnail

Modern Sebil Tipi Su Arıtma Cihazı - Arıtmalı Su Sebili

Model: SU-72FR

Yeni nesil modern sebil tipi su arıtma cihazımızda (SU-72FR model numaralı) tortu filtresi, ön karbon filtre, membran filtre ve son karbon filtre ile arıtım sağlanmaktadır. Filtrelerimiz Japon Kuraray patentli olup, Güney Kore Cumhuriyeti standartlarında üretilmektedir.

Eversky Modern Arıtmalı Su Sebili ile istediğiniz zaman sıcak ve soğuk su elde edebilir, su arıtma sebili ayrıcalığı ile arıttığınız suyu; içme suyu, yemek ve çay suyu olarak güvenle kullanabilirsiniz.

SU-72FR model numaralı yeni nesil modern arıtmalı su sebilinde, tamamı Güney Kore Teknolojisi kullanılarak üretilen ön karbon kompleks filtre, geliştirilmiş membran filtre ve son karbon kompleks filtre ile su arıtma sağlanmaktadır.

Sıcak su emniyet düğmesi ile güvenliği sağlayarak istenmeyen kazaların önüne geçebilir, eşsiz tasarımı ile evinize ve ofisinize zarafet katabilirsiniz. Arıtmalı su sebili cihazımızdan arıtılmış 96 derece sıcak, 4 derece soğuk ve aynı zamanda da oda sıcaklığında sağlıklı su alabilirsiniz.

Suyun ana arıtımı ters osmoz işlemi ile çalışan membran aracılığı ile gerçekleşmektedir. Su, yüksek basınç ile membranlar üzerindeki gözeneklerden geçmektedir. Bu işlem sırasında suyun içindeki gözle görülemeyen zararlı maddelerin çoğu bu gözeneklerden geçememekte ve konsantre su olarak dışarı atılmaktadır.

Satın alma opsiyonları

Modern su arıtma cihazı-Su arıtmalı sebil

Anında Arıtılmış Sıcak Su

Woongjin Eversky Modern SU-72FR, su arıtma cihazlarından Arıtmalı Su Sebili sayesinde istediğiniz an sıcak veya soğuk su elde edebilir, elde ettiğiniz suyu içme, yemek ve çay için kullanabilirsiniz. Bu sayede zahmetsizce ve kolaylıkla istediğiniz ısıda arıtılmış suyu elde edebilirsiniz. Eversky su arıtma cihazı ve arıtmalı su sebili tercih etmek için çok sebebiniz var.

  • İstediğiniz an sıcak veya soğuk su elde edebilir, elde ettiğiniz suyu içme, yemek ve çay için kullanabilirsiniz.
  • Ergonomik ve şık tasarlanmış dokunmatik tuşları sayesinde kolaylıkla istediğiniz sıcaklıkta ve miktarda su alabilirsiniz.
  • Sıcak Su Emniyet Düğmesi sayesinde sıcak su alırken oluşabilecek yanma kazalarına engel olabilirsiniz.
  • Bakteri oluşumunu ve kokuyu engelleyen çelik su haznesi sayesinde gönül rahatlığı ile suyunuzu tüketebilirsiniz.
Satın Al
Modern su arıtma sebili rahatlığı

Çok Fonksiyonlu ve Güvenli

Arkasında Güney Kore teknolojisi ve sanatını barındıran yeni nesil sebil tipi su arıtma cihazları sayesinde istediğiniz sıcaklıkta ve miktarda arıtılmış su elde edebilirsiniz.

  • Woongjin Eversky Modern SU-72FR Su Arıtma Sebili en uygun filtreleme sistemi 3 filtre 7 aşamalı filtreleme ile temiz ve taze içme suyu sağlar.
  • SU-72FR Modern Su Arıtma Cihazı, temizlik modunda cihaz sebil içerisindeki suyun 10 dakika boyunca boşaltalarak tankın temizlenmesini sağlar.
  • Woongjin Eversky Modern SU-72FR Su Arıtma Sebili zarif ve estetik tasarımı ile mekanlarınızda şık ve zarif bir hava yaratacak modern tasarıma sahiptir.
  • Paslanmaz su tankı sayesinde bakteri oluşumunu ve kokuyu engelleyen çelik su haznesi sayesinde gönül rahatlığı ile içme suyunuzu tüketebilirsiniz.
Satın Al

Su Arıtma Cihazı ve Arıtmalı Su Sebili Fiyatları İstanbul

Su arıtma cihazı ve arıtmalı su sebili fiyatları, su artıma özellikleri, kullanılan malzemelerin kalitesi ve sunduğu kullanım kolaylığına göre değişir. Artımalı su sebili çeşitlerinden Eversky modern sebil tipi su arıtma cihazları, Güney Kore teknolojisinin gıda ile temasa uygun materyallerden üretilen sertifikalı su arıtma filtrelerini kullanır. Ayrıca modern tasarımı sayesinde kullandığınız mekanlara güzellik katar. Eversky su arıtma cihazı ve arıtmalı su sebili fiyatlarını görmek ve size özel indirimlerden yararlanmak için hemen satın al butonunu tıklayabilirsiniz.

Satın Al

Woongjin - Eversky

Siz de Güney Kore teknolojisi ve kalitesinin tadını evinizde yaşayın!

Etkin Servis

Sağlığınızı önemsiyoruz. Woongjin Eversky ürünlerini aldıktan sonra sizi yalnız bırakmıyor, olası ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

İletişim

Güvenli Ödeme

Ürünlerimizi satın almaya karar verdiğinizde, alışverişinizi Woongjin Eversky resmi satış sitesinden güvenle yapabilirsiniz.

Online Satın Al

Kalite Kontrol

Woongjin Eversky ürünlerinin tamamı size ulaştırılmadan önce özenle profesyonel kalite kontrol ekibinin süzgecinden geçer.

İletişim

Kore Teknolojisi

Woongjin Eversky ürünlerinin tamamı arkasında kaliteli Güney Kore teknolojisi ve kalitesini barındırmaktadır.

Bize Ulaşın

Modern Sebil Tipi Su Arıtma Cihazı (SU-72FR) Teknik Özellikleri

Ürün Adı : Modern Sebil Tipi Su Arıtma Cihazı
Modeli : SU-72FR
Menşei Ülke : Kore Cumhuriyeti
Ölçüler (GxDxY) : 290 x 400 x 1100 mm
Su Tankı Kapasitesi : Ilık 5.0 L, Soğuk 2.7 L, Sıcak 1.7 L
Ağırlık : 24 kg
Güç tüketimi : Isıtma 500 W, Soğutma 100 W
Filtre : Tortu Filtresi, Ön Karbon Filtre, Membran Filtre TO, Son Karbon Kompleks Filtre
Standart Voltaj : AC 220~240 V, 50/60 Hz
Su Basıncı : 1,5~6,9 bar (1,5~7 kgf/cm)
Soğutucu gaz türü : R-134a (38g)
Satıcı : Woongjin Eversky A.Ş.
IP kodu : IPX1

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler