Yeni Nesil Sebil Tipi Su Arıtma Cihazı
(Arıtmalı Su Sebili Fiyatları) İstanbul

Woongjin Eversky - Siz de Güney Kore teknolojisinin keyfini çıkarın!

yeni-nesil-su-sebili-su-ariticisi-eversky güney kore
tezgah-ustu-su-ariticisi-modern-eversky iç
tezgah-ustu-su-ariticisi-modern-eversky iç
tezgah-ustu-su-ariticisi-modern-eversky iç
tezgah-ustu-su-ariticisi-modern-eversky iç
yeni-nesil-su-sebili-su-ariticisi-thumbnail
yeni-nesil-su-sebili-su-ariticisi-thumbnail
yeni-nesil-su-sebili-su-ariticisi-thumbnail
yeni-nesil-su-sebili-su-ariticisi-thumbnail
yeni-nesil-su-sebili-su-ariticisi-thumbnail

Yeni Nesil Sebil Tipi Su Arıtma Cihazı - Arıtmalı Su Sebili

Model: SU-73FR

Yeni nesil sebil tipi su arıtma cihazının (Model: SU-73FR) filtrelerinin tamamı Japon Kuraray patentli olup, Güney Kore teknolojisi kullanılarak bu standartlar ve kalitesinde üretilmektedir.

Eversky Yeni Nesil Arıtmalı Su Sebilinin dokunmatik ve kullanımı kolay tasarımı ile istediğiniz zaman sıcak ve soğuk su elde edebilir, arıttığınız suyu; içme suyu, yemek ve çay suyu olarak güvenle kullanabilirsiniz.

Yeni nesil sebil tipi (arıtmalı su sebili) su arıtma cihazımız ile istediğiniz su sıcaklığını seçerek itme kolu ile istediğiniz kadar su alabileceğiniz gibi 3 dakika boyunca devamlı su almanızı sağlayacak sürekli su seçeneği ile de tek dokunuşta sürekli su alabilirsiniz.

Sıcak su emniyet düğmesi ile güvenliği sağlayarak istenmeyen kazaların önüne geçebilir, yeni nesil arıtmalı su sebilinin eşsiz tasarımı ile mekanlarınıza zarafet katabilirsiniz. Su arıtma sebilinden arılıtmış sıcak (96 derece), soğuk (4 derece) veya oda sıcaklığında ılık su alabilirsiniz.

Yeni Nesil Arıtmalı Su Sebili, tamamı Güney Kore teknolojisi, sanatı ve kalitesi kullanılarak üretilen ön karbon kompleks filtre, geliştirilmiş membran filtre ve son karbon kompleks filtre ile su artma sağlanmaktadır.

Suyun ana arıtımı ters osmoz işlemi ile çalışan membran aracılığı ile gerçekleşmektedir. Su, yüksek basınç ile membranlar üzerindeki gözeneklerden geçmektedir. Bu işlem sırasında suyun içindeki gözle görülemeyen zararlı maddelerin çoğu bu gözeneklerden geçememekte ve konsantre su olarak dışarı atılmaktadır.

Eversky Yeni Nesil Sebil Tipi Su Arıtıcısı'nın dokunmatik ve kullanımı kolay tasarımı ile istediğiniz zaman arıtılmış sıcak ve soğuk su elde edebilirsiniz. Arıtmalı su sebili ile arıttığınız suyu içme suyu, yemek, çay veya kahve suyu vb. olarak güvenle kullanabilirsiniz.

Satın alma opsiyonları

yeni nesil su arıtma sebili arıtmalı su sebili

Anında Arıtılmış Sıcak Su

Woongjin Eversky Yeni Nesil SU-73FR, su arıtma cihazlarından Arıtmalı Su Sebili sayesinde istediğiniz an sıcak veya soğuk su elde edebilir, elde ettiğiniz suyu içme, yemek ve çay için kullanabilirsiniz. Bu sayede zahmetsizce ve kolaylıkla istediğiniz ısıda arıtılmış suyu elde edebilirsiniz. Eversky su arıtma cihazı ve arıtmalı su sebili tercih etmek için çok sebebiniz var.

  • İstediğiniz an sıcak veya soğuk su elde edebilir, elde ettiğiniz suyu içme, yemek ve çay için kullanabilirsiniz.
  • Ergonomik ve şık tasarlanmış dokunmatik tuşları sayesinde kolaylıkla istediğiniz sıcaklıkta ve miktarda su alabilirsiniz.
  • Sıcak Su Emniyet Düğmesi sayesinde sıcak su alırken oluşabilecek yanma kazalarına engel olabilirsiniz.
  • Bakteri oluşumunu ve kokuyu engelleyen çelik su haznesi sayesinde gönül rahatlığı ile suyunuzu tüketebilirsiniz.
Satın Al
Modern su arıtma sebili rahatlığı-arıtmalı su sebili

Çok Fonksiyonlu ve Güvenli

Arkasında Güney Kore teknolojisi ve sanatını barındıran yeni nesil sebil tipi su arıtma cihazları sayesinde istediğiniz sıcaklıkta ve miktarda arıtılmış su elde edebilirsiniz.

  • Woongjin Eversky Yeni Nesil SU-73FR Su Arıtma Sebili en uygun filtreleme sistemi 3 filtre 7 aşamalı filtreleme ile temiz ve taze içme suyu sağlar.
  • SU-73FR Yeni nesil Su Arıtma Cihazı, temizlik modunda cihaz sebil içerisindeki suyun 10 dakika boyunca boşaltalarak tankın temizlenmesini sağlar.
  • Woongjin Eversky Yeni Nesil SU-73FR Su Arıtma Sebili zarif ve estetik tasarımı ile mekanlarınızda şık ve zarif bir hava yaratacak modern tasarıma sahiptir.
  • Paslanmaz su tankı sayesinde bakteri oluşumunu ve kokuyu engelleyen çelik su haznesi sayesinde gönül rahatlığı ile içme suyunuzu tüketebilirsiniz.
Satın Al

Su Arıtma Cihazı ve Arıtmalı Su Sebili Fiyatları İstanbul

Su arıtma cihazı ve arıtmalı su sebili fiyatları, su artıma özellikleri, kullanılan malzemelerin kalitesi ve sunduğu kullanım kolaylığına göre değişir. Artımalı su sebili çeşitlerinden Eversky Yeni Nesil Sebil Tipi Su Arıtma Cihazı, Güney Kore teknolojisinin gıda ile temasa uygun materyallerden üretilen sertifikalı su arıtma filtrelerini kullanır. Ayrıca yeni nesil dekoratif tasarımı ile evde veya iş yerinde kullandığınız mekanlara ayrı bir hava katar. Eversky su arıtma cihazı ve arıtmalı su sebili fiyatlarını görmek ve size özel indirimlerden yararlanmak için hemen satın al butonunu tıklayabilirsiniz.

Satın Al

Woongjin - Eversky

Siz de Güney Kore teknolojisi ve kalitesinin tadını evinizde yaşayın!

Etkin Servis

Sağlığınızı önemsiyoruz. Woongjin Eversky ürünlerini aldıktan sonra sizi yalnız bırakmıyor, olası ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

İletişim

Güvenli Ödeme

Ürünlerimizi satın almaya karar verdiğinizde, alışverişinizi Woongjin Eversky resmi satış sitesinden güvenle yapabilirsiniz.

Online Satın Al

Kalite Kontrol

Woongjin Eversky ürünlerinin tamamı size ulaştırılmadan önce özenle profesyonel kalite kontrol ekibinin süzgecinden geçer.

İletişim

Kore Teknolojisi

Woongjin Eversky ürünlerinin tamamı arkasında kaliteli Güney Kore teknolojisi ve kalitesini barındırmaktadır.

Bize Ulaşın

Yeni Nesil Sebil Tipi Su Arıtma Cihazı (SU-73FR) Teknik Özellikleri

Ürün Adı : Yeni Nesil Sebil Tipi Su Arıtma Cihazı
Modeli : SU-73FR
Menşei Ülke : Kore Cumhuriyeti
Ölçüler (GxDxY) : 270 x 465 x 1150 mm
Su Tankı Kapasitesi : Ilık 5.0 L, Soğuk 3.0 L, Sıcak 3.0 L
Ağırlık : 31,7 kg
Güç tüketimi : Isıtma 500 W, Soğutma 0.8 A
Filtre : Ön Karbon Kompleks Filtre, Ters Osmoz Membran Filtre, Son Karbon Kompleks Filtre
Standart Voltaj : AC 220~240 V, 50/60 Hz
Su Basıncı : 1,38-8,27 bar (1.5~7 kgf/cm)
Soğutucu gaz türü : R-134a (38g)
Satıcı : Woongjin Eversky A.Ş.
IP kodu : IPX1

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler