Sık Sorulan Sorular
EverSky Su Arıtma Cihazları - İstanbul

Woongjin Eversky - Siz de Güney Kore teknolojisinin keyfini çıkarın!

Eversky su arıtma cihazlarından Modern Arıtmalı Su Sebili ve Yeni Nesil Arıtmalı Su Sebilini hem Woondjin Eversky resmî e-ticaret sitesi olan online satış mağazamızdan hem de anlaşmalı pazaryeri sitelerinden de satın alabilirsiniz.

Eversky su arıtma cihazları temininde, online mağazamızdan yapacağınız ödemeler tüm bankalar ile anlaşmalı olmamız nedeniyle kendi kredi kartınız üzerinden güvenli bir şekilde sağlanabilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize her zaman destek sağlayan ekibimize iletişim sayfamızda bulunan formu doldurarak veya çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Online ödemelerinizde kesinlikle şahsi hiçbir veri tutulmamakta, bu konuya özel hassasiyet gösterilmektedir. Eversky su arıtma cihazlarını hiçbir endişe duymadan güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Su arıtma cihazlarında çok yaygın olarak güvenle kullanılan ters osmoz (Reverse osmosis) sistemi, Eversky su arıtma cihazlarında da kullanılmaktadır. Ters osmoz sistemi, sağlıklı su elde etmek için suda bulunan zararlı mikro parçacıkları ve ağır metalleri temizlemektedir. Ters osmoz sistemi önceki filtrelerde yakalanamayan mikro ölçekteki parçaları süzmektedir. Dolayısıyla su arıtma cihazlarında kullanılan ters osmoz sistemi sağlıklı bir sistemdir ve şebeke sularının güvenli bir şekilde tüketime hazır hale getirilmesinde etkin olarak kullanılmaktadır.

Eversky su arıtma cihazı çeşitlerinden Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı, şebeke suyunun basıncı ile çalıştığından elektrik tüketimi sıfırdır. Diğer su arıtma cihazı çeşitlerinden Modern Arıtmalı Su Sebili ve Yeni Nesil Arıtmalı Su Sebili ise anında sıcak ve soğuk su imkanı sunmasından dolayı elektrik kullanmaktadır. Bu özellik sayesinde ayrıca su ısıtma ve soğutma cihazı kullanmanıza gerek kalmadığından enerji ve zaman tasarrufu sağlamış olursunuz. Ürünlerimizi inceleyerek elektrik sarfiyatı konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Oturduğunuz ile ve semte bağlı olmakla birlikte müşteri hizmetlerinden her zaman satın aldığınız su arıtma cihazının durumu hakkında güncel bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal satışlar için, alınan su arıtma cihazı ve arıtmalı su sebili sayı ve modele göre fiyatları değişiklik gösterebileceğinden konu hakkında müşteri hizmetleri personelimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürünü satın aldıktan sonra, Eversky Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı, Modern Arıtmalı Su Sebili ve Yeni Nesil Arıtmalı Su Sebili modellerinden aldığınız ürüne göre periyotlar belirlenecek ve konu hakkında yetkili su arıtma servisi personelince bilgilendirilirsiniz.

Tabii ki. Su arıtma cihazı ve arıtmalı su sebili ürünlerini direkt satın aldıktan sonra bile müşteri temsilcinizi arayarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Eversky su arıtma cihazlarında, anında arıtılmış sıcak ve soğuk su elde etmek mümkündür. Su arıtma cihazı modellerinden Modern Arıtmalı Su Sebili ve Yeni Nesil Arıtmalı Su Sebili sayesinde anında arıtılmış 96 derece sıcak su, 4 derece soğuk su ve dilerseniz oda sıcaklığında su elde edebilirsiniz. Bu özellik, Eversky su arıtma cihazlarının hem zaman hem de enerjiden tasarruf etmeniz için sunduğu bir ayrıcalıktır.

Eversky su arıtma cihazlarında kullanılan su arıtma filtre çeşitleri; Tortu Filtresi, Ön Karbon Kompleks Filtre, Ters Osmoz Membran Filtre ve Son Karbon Kompleks Filtredir. Tortu Filtresi, şebeke suyundaki kum, toprak ve pas artıkları gibi büyük parçacıkları filtreler. Ön Karbon Kompleks Filtre, zararlı kimyasallar ve kloru temizler. Ters Osmoz Membran Filtre, suda bulunan mikroorganizmalar ve zararlı bileşenleri süzer. Son Karbon Kompleks Filtre, sudaki toksik maddeleri temizler, suyu yumuşatarak tat ve kokusunu düzenler.