Arıtmalı Su Sebili Nedir? Filtre Özellikleri ve Kullanım Avantajları Nelerdir? İstanbul

Woongjin Eversky - Siz de Güney Kore teknolojisinin keyfini çıkarın!

Su arıtma cihazı faydaları

Arıtmalı Su Sebili Nedir? Sebil Tipi Su Arıtma Cihazı Filtre Özellikleri Nelerdir? Arıtmalı Su Sebili Kullanım Avantajları Nelerdir?

Arıtmalı Su Sebili Nedir?

Arıtmalı su sebili, su arıtma cihazı ile sebil tipi cihazları birleştiren, anında arıtılmış sıcak ve soğuk su çıkışı sağlayan bir sistemdir. Evde, ofiste ve toplu kullanım ihtiyacı olan her yerde farklı tank kapasiteleri ile Eversky arıtmalı su sebilleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Temiz ve sağlıklı su kaynaklarına ulaşmanın zor olduğu günümüzde, alternatif çözümlere her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulduğu bir gerçektir. Arıtmalı su sebili ve standart tip su sebili ilk akla gelen seçenekler olmaktadır. Damacana su diye tabir edilen taşıma su ile çalışan standart tip su sebilleri ise kullanım zorluğu dolayısıyla pratik bir çözüm sunmaktan uzaktır.

Arıtmalı su sebili, sebil tipi su arıtma cihazı avantajları, İstanbul

Arıtmalı Su Sebili Filtre Özellikleri Nelerdir?

Eversky su arıtma cihazı ve arıtmalı su sebili modellerinde dört adet filtre bulunmaktadır. Tortu Filtresi, ön karbon kompleks filtre, ters osmoz membran filtre ve son karbon kompleks filtredir. Tortu Filtresi, şebeke suyundaki yosun, kum, toprak ve pas artıkları gibi parçacıkları filtreler. Ön karbon kompleks filtre, aktif karbon özelliği ile zararlı kimyasallar ve kloru temizler. Ters osmoz membran filtre, suda bulunan mikroorganizmalar ve zararlı bileşenleri süzer, faydalı olan mineralleri ise geçirir. Son karbon kompleks filtre, sudaki toksik maddeleri temizler, suya mineral desteği sağlar, suyu yumuşatarak tat ve kokusunu düzenler.

Arıtmalı Su Sebili Kullanmanın Avantajları Nelerdir? Standart Su Sebilinden Farkı Nedir?

  • Standart sebil tipi cihazlar, damacana kapasitesi ile sınırlı olduğundan sürekli kullanım için elverişli değildir. Arıtmalı su sebili, şebeke suyuna bağlı olarak sürekli kullanım imkanı sunar.
  • Arıtmalı su sebilinin bakteri oluşumunu ve kokuyu engelleyen çelik su haznesi sayesinde güvenli su tüketirsiniz. Damacana su kullanan sebil tipi cihazlarda ise damacana üretiminde kullanılan BPA maddesinin suya karışma riski bulunmaktadır.
  • Arıtmalı su sebili, doğrudan şebeke suyunun arıtılmasını sağladığı için kesintisiz arıtılmış sağlıklı su kullanım imkanı sunar. Damacana değişimi için su servisini bekleme zahmetine katlanmak zorunda kalmazsınız.
  • Eversky arıtmalı su sebili, anında ve sürekli olarak arıtılmış 96 derece sıcak, 4 derece soğuk ve aynı zamanda oda sıcaklığında su elde etme imkanı sunmaktadır.
  • Arıtmalı su sebili, anında arıtılmış sıcak ve soğuk su imkanı ile ayrıca su ısıtıcı ve soğutucu kullanımına olan ihtiyacı ortadan kaldırır.
  • Düşük enerji tüketimi ile hızlı ısıtma ve soğutma sayesinde zaman ve enerji tasarrufu yapılmasını sağlar.
  • Eversky su arıtma cihazı modellerinden Modern Arıtmalı Su Sebili ve Yeni Nesil Arıtmalı Su Sebili, şık ve dekoratif tasarımı ile ev veya ofislerinize değer katar.

İlginizi Çekebilecek Ürünler