İstanbul’da En Çok Tercih Edilen Su Arıtma Cihazı Hangisidir? Su Arıtma Cihazı Alırken Hangi Standartlar Aranmalı?

Woongjin Eversky - Siz de Güney Kore teknolojisinin keyfini çıkarın!

En Çok Tercih Edilen Su Arıtma Cihazı Hangisi? İstanbul-Eversky

Su arıtma cihazı almayı düşünenler karar vermeden önce elbette bir araştırma yapmalıdır. Bu karar verme sürecinde merak edilen hususlardan birisi de en çok tercih edilen su arıtma cihazının hangisi olduğudur. Güney Kore’de sektöründe lider olan Woongjin Eversky’ın kullandığı üstün teknoloji ile ürettiği su arıtma cihazları İstanbul’da en çok tercih edilen su arıtma cihazı markalarından birisidir.

Söz konusu temiz ve sağlıklı içme suyuna uygun fiyata ulaşmak olunca su arıtma cihazları en isabetli çözümdür. Kullanıcıların en çok tercih ettiği su arıtma cihazları belli standartları karşılayan cihazlardır. Bu yazımızda kullanıcılar için su arıtma cihazı tercih sebebi olabilecek standartlardan bahsedeceğiz.

En Çok Tercih Edilen Su Arıtma Cihazı Hangi Standartlara Sahiptir? İstanbul

Kullanıcılar su arıtma cihazlarını tercih ederken filtre özellikleri, suyun yumuşak içimli olması, lezzeti, ph derecesi, kullanım kolaylığı, fiyat, pompalı veya pompasız (elektrikli/elektriksiz) olma gibi birçok farklı özelliğe dikkat edebilir. Ancak en çok tercih edilen su arıtma cihazlarında şu standartlara sahiptir:

  • Etkili su arıtma fonksiyonu: En çok tercih edilen su arıtma cihazları suda bulunan zararlı madde ve kimyasalları %100’e varan oranlarda süzme fonksiyonuna sahiptir. Sağlıklı içme suyu için etkili bir su arıtma performansı sağlanması gerekir.
  • Montaj Kolaylığı: Türüne göre tezgah altı su arıtma cihazı veya arıtmalı su sebilleri kolayca montaj yapılabilir. Kolay kurulum ve tesisata entegre işleminde uyum önemli bir standarttır.
  • Estetik Görünüm: Montaj kolaylığının yanında su arıtma cihazı bulunduğu ortama da estetik olarak uyum sağlamalıdır. Eversky su arıtma cihazları ergonomik tasarımları ve estetik görünümleri ile bulundukları mekana güzellik katarlar.
  • Filtre Çeşitlerinin Yeterliliği: Şebeke sularının klor ve kireç miktarı, kirlilik oranları, içindeki zararlı kimyasal, bakteri ve virüsler farklılık gösterir. En çok tercih edilen su arıtma cihazlarının filtreleri bu belirtilen kirleticiler hangi oranda olursa olsun maksimum performans sağlanacak şekilde tasarlanır. Eversky su arıtma cihazı filtreleri ters osmoz sistemine sahiptir ve her türlü şebeke suyunda güvenli arıtma imkanı sunar.
  • Filtre Değişim Kolaylığı: Su arıtma cihazı filtre değişimi kolaylıkla yapılabilmeli. Eversky Su arıtma cihazları, filtre değişimi herkesin kolaylıkla yapabileceği şekilde tasarlanmıştır.
  • Filtre ve Yedek Parça Temini: Su arıtma cihazının filtre setleri ve yedek parçalarının kolay ulaşılabilir ve ekonomik olması gerekir. Nitekim sadece bu sorun yüzünden bir çok kullanıcı mağdur olmaktadır. Eversky su filtresi ve yedek parçalarına Eversky online satış sitemizden, Hepsiburada ve Trendyol gibi e-ticaret sitelerindeki mağazalarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Düşük Enerji Tüketimi: Su arıtma cihazlarının enerji tüketiminde verimli olması hem kullanıcı ekonomisi hem de çevrenin korunması açısından önemli bir özelliktir. Eversky Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı tamamen elektriksiz çalışmaktadır. Yeni Nesil Arıtmalı Su Sebili ve Modern Arıtmalı Su Sebilinin enerji tüketimi ile ilgili teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz.
  • Atık Su Miktarı: En çok tercih edilen su arıtma cihazı markaları minimum atık su miktarı ile çevreci özelliklere sahiptir.
  • Maliyetinin Düşük Olması: Su arıtma cihazlarının tercih sebeplerinden en önemlilerinden birisi de fiyatlarının uygun olmasıdır.
  • Servis İmkanı: Su arıtma cihazı servis imkanları ve ulaşılabilir olmak kullanıcıların önem verdiği bir standarttır. En çok tercih edilen su arıtma cihazlarının servis imkanları hızlı ve ulaşılabilirdir.

İstanbul'da en çok tercih edilen su arıtma cihazı markalarında biri olan Eversky ile iletişim kurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Ürünler