Su Arıtma Filtre Fiyatları İstanbul
Su arıtma Cihazı Filtresi - Su Arıtma Filtre Seti Fiyatları

Woongjin Eversky - Siz de Güney Kore teknolojisinin keyfini çıkarın!

Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları İstanbul-Su Arıtma filtre seti fiyatı

Su arıtma Filtresi Nedir?

Su arıtma filtresi, ister evinizde isterse iş yerinizde musluk suyundan gelen suyun güvenle içilebilmesini sağlayan su arıtma cihazlarının en temel parçasıdır. Şebeke suları, su arıtma cihazı filtresi sayesinde zararlı kimyasallar, mikroorganizmalar, klor, kireç ve her türlü kalıntının temizlenmesini sağlar. Kaliteli bir su arıtma filtresi, sizin ve ailenizin güvenli ve sağlıklı su tüketmesini garanti eder.

Eversky su arıtma filtreleri de Japon Kuraray firması patentli olup Güney Kore’de son teknoloji ile üretilmektedir. Böylece Eversky su arıtma filtresi kullanan su arıtma cihazları, kesintisiz olarak anında temiz ve içimi yumuşak suyunuzu anlık olarak üretir. Üstelik Eversky arıtmalı su sebili çeşitlerinden Modern Sebil Tipi Su Arıtma Cihazı ve Yeni Nesil Sebil Tipi Su Arıtma Cihazı ile anında kullanıma hazır arıtılmış 96 derece sıcak, 4 derece soğuk ve oda sıcaklığında içme suyunuz hep hazırdır. Arıtmalı su sebillerinin başka bir özelliği de su arıtma filtre değişiminin çok olmasıdır.

Su Arıtma Filtre Seti Nedir?

Su arıtma filtre seti, su arıtma cihazlarının sağlık su temini için kullandıkları filtrelerin bütününü ifade eder. Su arıtma cihazı filtreleri, şebeke suyunda bulunan çeşitli zararlı maddelerin filtrasyonu için kullanılan farklı özelliklerdeki su arıtma filtrelerinden oluşur. Eversky su arıtma filtre setleri içerisinde ön karbon kompleks filtre, geliştirilmiş membran filtre ve son karbon kompleks filtre bulunmaktadır. Bu su arıtma filtre setindeki ön karbon filtre, suda bulunan küçük partikülleri, kötü koku ve kloru temizler. Geliştirilmiş membran filtre, sudaki mikroorganizma, ağır metaller ve bakterileri temizler. Son karbon filtre ise suyun tadını yumuşatarak eşsiz bir içim deneyimi sunar.

Su Arıtma Filtre Fiyatları İstanbul - Su Arıtma Cihazı Filtresi

Su arıtma filtre fiyatları, su arıtma cihazlarının marka ve modelleri ile birlikte filtre özelliklerine göre değişmektedir. Bu konu hakkında en çok kafa karıştırıcı olan ise filtre sayılarının çok değişken olmasıdır. Bazı su arıtma cihazı markalarının kullandıkları filtre sayısı 8’li hatta 10’lu olabilmektedir. Su arıtma filtre fiyatlarında, filtre sayısı, ömrü ve kalitesi gibi özellikler etkilidir. Ancak şunu hemen belirtmeliyiz ki filtre sayısının çok olması kesinlikle su arıtma işleminin daha iyi olduğu anlamına gelmez. İstanbul’da Eversky su arıtma cihazı filtreleri ise sağlıklı ve güvenilir içme suyu için üç filtreden oluşmakta ve set halinde temin edilebilmektedir.

Su Arıtma Filtre Seti Fiyatları İstanbul

Su arıtma filtre seti fiyatları, su arıtma cihazının marka, modeli, filtre setinin özellikleri, filtre ömürleri ve kalitesine göre değişir. Su arıtma cihazı filtrelerini set olarak temin etmek fiyat açısından çok daha avantajlıdır. Ancak su arıtma cihazı alırken filtre özellikleri ve su arıtma filtre seti fiyatları göz önünde bulundurulmalıdır. Bununla birlikte filtre setlerinde 8 - 10 filtre bulunması da sizi yanıltmasın. Önemli olan su arıtma filtrelerinin sayısının çok olması değil işlevlerinin yeterli ve elde edilen suyun sağlıklı olmasıdır.

Eversky su arıtma filtre seti fiyatları ise sette bulunan filtre sayısına göre değişmektedir. Öncelikle Eversky su arıtma filtre seti ön karbon kompleks filtre, geliştirilmiş membran filtre ve son karbon kompleks filtreden oluşur. Üstün teknoloji ile üretilen performansı eşsiz filtrelerin değişim süreleri farklı olduğu için uzun süreli kullanım ve ekonomik olması açısından üç farklı su arıtma filtre seti sunulmaktadır. Su arıtma filtre seti fiyatları, 8 Aylık Su Arıtma Filtre Seti, 16 Aylık Su Arıtma Filtre Seti ve 24 Aylık Su Arıtma Filtre Seti olarak ekonomik paketler halinde sunulmaktadır. Güncel su arıtma filtre seti fiyatlarını, İstanbul ve tüm illerimiz için set linklerini tıklayarak online satış sitemizden öğrenebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Eversky ürünleri, su arıtma cihazı filtre setleri ve servis imkanı hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Ürünler